O nas - FINISH HOUSE

Pragnę przedstawić Państwu moją firmę    FINISH HOUSE.

Choć z nazwy i profilu - BUDOWLANA - to jednak inna niż większość z branży. Przede wszystkim zajmujemy się tym co już istnieje od dawna lub jeszcze wcześniej i z racji wieku lub zdarzeń losowych wymaga odbudowy, renowacji lub nieraz tylko drobnych zabiegów konserwatorskich przywracających blask ,klimat i urok obiektów z pozoru zrujnowanych.
Nie budujemy nowych pięknych domów na osiedlach mieszkaniowych, które są połączeniem wygody i komfortu z podstawowym pragnieniem człowieka do posiadania własnego „kąta”. Nie oferujemy usług ogólnobudowlanych i wykończeniowych w atrakcyjnych cenach, bo z zasady tym się nie zajmujemy.

Nasza działalność polega na przywróceniu do świetności mieszkań , domów , pałaców i innych obiektów ,które mają własną historię i atmosferę często nie do określenia i opisania w kilku słowach. Jesteśmy firmą specjalistyczną w wąskim przedziale usług budowlanych i znamy specyfikę pracy z obiektami ,w których każde działanie musi być przemyślane ,a skutki przewidywane z wyprzedzeniem. Podczas renowacji często dochodzi do nieodwracalnych zmian i naszym zadaniem jest o tym pamiętać, by nie naruszyć delikatnej równowagi estetycznej obiektu.

Specyfika tej pracy polega na umiejętności zachowania niepowtarzalnego klimatu i architektury obiektu z Państwa potrzebą wygodnego życia na co dzień. Nie stanowi to dla nas problemu i zawsze wspólnie z inwestorem uzyskujemy konsensus. Obecnie dostępność i wachlarz różnorakich materiałów budowlanych pozwala , w połączeniu z wiedzą , doświadczeniem i naszym zaangażowaniem odrestaurować każdy nawet bardzo zniszczony obiekt.

Kwalifikacje zdobyliśmy w Niemczech od 1998 roku wykonując usługi w zakresie renowacji pięknych aczkolwiek zaniedbanych kamienic i rezydencji.

NASZA PRACA JEST NASZĄ PASJĄ

Edwin Matysiak

Serdecznie zapraszam do kontaktu